• icon Kryta Pływalnia WODNIK
  • icon Boisko ze sztuczną nawierzchnią
  • icon Hala Sportowa Spartakus
  • icon Lodowisko
image Popływaj z Nami Przyjdź na pływalnię WODNIK Zobacz ofertę
image Wysoka jakość nawierzchni Zbierz drużynę i zagraj Zobacz cennik wynajmu
image Postaw na sport Piłka halowa, siatkówka czy też koszykówka Zobacz ofertę
image Lodowisko "Biały Orlik" Zapraszamy wszystkich miłośników jazdy na lodzie Zobacz szczegóły

malta2W dniach 15-16 marca, w miejscowości Ta Qali na Malcie, odbył się międzynarodowy turniej karate o nazwie „Malta Open 2019 International Karate Championship”. Na starcie stanęło ponad 500 zawodników z 17 państw min. (Włochy, Belgia, Anglia, Walia, Jordania Brazylia, Rosja, Dania). Podczas dwudniowych zmagań zawodnicy rywalizowali w konkurencjach indywidualnych jak i drużynowych.

W składzie reprezentacji IKA Poland znalazło się 9 zawodników z Klubu Karate Seiken Grójec zarówno juniorzy oraz seniorzy, zdobywając łącznie 4 medale (2 złote, 1 srebrny, 1 brązowy).

Shihan Jacek Chałupka podczas turnieju pełnił funkcję trenera drużyny oraz zawodnika i to on zdobył jako pierwszy złoty medal dla IKA POLAND podczas Malta Open 2019. Na kolejny medal nie trzeba było długo czekać. Na najniższym stopniu podium zameldował się Sensei Robert Ptasiński, który zaliczył swój najlepszy start w turniejach międzynarodowych.

Po seniorach, przyszła kolej na juniorów. Poziom konkurencji juniorskich stał na bardzo wysokim poziomie. Nie dość powiedzieć że były to najliczniejsze kategorie, to wyszkolenie zawodników w tak młodym wieku w Europie jest niesamowite. Laura Ścisłowska zawodniczka Klubu Karate „Seiken” Grójec zwyciężyła w konkurencji kumite, pokonując niesamowitą zawodniczkę z Anglii, udawadniający że niemożliwe staje się możliwe, a ciężka praca przynosi efekty. Wśród chłopców w polskiej drużynie brylował Bartek Lep, który od kilku lat z międzynarodowych imprez przywozi medale. Tym razem było podobnie, konkurencja bardzo silna, szczególnie Rosjanie oraz Anglicy, ale Bartek nie zawiódł. Do swojej kolekcji dorzucił srebrny medal. Świetny start zanotował również Michał Stępień, któremu zabrakło tylko „5 sekund” do zdobycia medalu.

Kolejne starty zawodników Klubu Karate „Seiken” Grójec już w połowie kwietnia Mistrzostwa Polski w Łęczycy oraz w połowie maja Polish Open w Szczecinie.

malta1

malta2

malta6

Mateusz Figurski

 

Grójeckie Spotkania Biegowe

baner 1

Polecane

camera white

Galeria


 herb100

www.grojecmiasto.pl


Plakietka hufca

Kalendarz wydarzeń

Maj 2020
P W Ś C Pt S N
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Najbliższe wydarzenia

Brak wydarzeń

Kontakt

Grójecki Ośrodek Sportu „Mazowsze”
05-600 Grójec
ul. Laskowa 17
tel. 048 664 30 42
e-mail: gos@gosmazowsze.pl